vedia.pl

Jarmarki

Jarmarki to tradycyjne, folkowe festiwale organizowane przez lokalne społeczności na całym świecie. To kultura często kolorowa, ale i groteskowa odająca nastroje panujące na wsiach. Tworzą one zupełnie inną jakość niż festyny miejskie. Historycznie wywodzą się ze świąt ku czic bóstw pogody, natury. Często wystawiają sztukę ludową.

Jednym z najbardziej znanych jarmarków w kulturze polskiej jest jarmark świętojański, obchodzony od XVI i XVII wieku. Związany jest z postacią Jana Chrzciciela i ma charakter imprezy handlowo-kulturalnej.

Wyposażenie sal konferencyjnych Warszawa

Firma Providio specjalizuje się w projektowaniu, instalowaniu, programowaniu oraz kompleksowym serwisie wyposażenia sal konferencyjnych, wykładowych oraz szkoleniowych. W ramach profesjonalnie świadczonych usług przez doświadczonych specjalistów z firmy Providio wyróżnić można dostosowanie integracji systemów do potrzeb i oczekiwań klienta. Adaptując współczesne rozwiązania w wyposażeniu sal konferencyjnych w Warszawie firma Providio wprowadza wiele zastosowań oraz angażuje wykwalifikowanych pracowników do integrowania systemów takich jak: prezentacja wizualna, symultany tłumaczeniowe, rezerwacja sal czy digital Signage. Firma spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa oraz wymagane certyfikaty.


Providio
Opaczewska 65/8
02-201 Warszawa
tel. 600 485 666