vedia.pl

Jarmarki

Jarmarki to tradycyjne, folkowe festiwale organizowane przez lokalne społeczności na całym świecie. To kultura często kolorowa, ale i groteskowa odająca nastroje panujące na wsiach. Tworzą one zupełnie inną jakość niż festyny miejskie. Historycznie wywodzą się ze świąt ku czic bóstw pogody, natury. Często wystawiają sztukę ludową.

Jednym z najbardziej znanych jarmarków w kulturze polskiej jest jarmark świętojański, obchodzony od XVI i XVII wieku. Związany jest z postacią Jana Chrzciciela i ma charakter imprezy handlowo-kulturalnej.

Zabudowa stoisk targowych

W dzisiejszych czasach promocja firmy wymaga naprawdę trzeźwego i pełnego pomysłów umysłu. Konkurencja nie śpi, często jest bardzo silna, a to oznacza, że musimy zrobić wszystko, aby wyróżnić się na tle innych i osiągnąć większy sukces. Kiedy wiec chcemy pokazać się na targach branżowych to istotna będzie sama zabudowa stoisk targowych, która musi w odpowiedni sposób się prezentować. Profesjonalna i atrakcyjna zabudowa stoisk targowych stanowi część oferty przedsiębiorstwa versus.targi.pl specjalizującego się w projektowaniu, realizacji i kompleksowej obsłudze wszelkiego rodzaju stanowisk targowych. Atutem firmy jest umiejętne połączenie świeżego i nieskażonego rutyną podejścia do zagadnień ekspozycji z ogromnym doświadczeniem branżowym i znajomością mechanizmów działania i przyciągania uwagi obserwatorów. Orientacja na sukces klienta to credo firmy tworzącej niezwykle atrakcyjną oprawę prezentowanych produktów i skutecznie je promującą.


Versus Elstar Plus Projekt
Śniadeckich 17/3
60-773 Poznań
tel. 0-61 66 11 245