vedia.pl

Jarmarki

Jarmarki to tradycyjne, folkowe festiwale organizowane przez lokalne społeczności na całym świecie. To kultura często kolorowa, ale i groteskowa odająca nastroje panujące na wsiach. Tworzą one zupełnie inną jakość niż festyny miejskie. Historycznie wywodzą się ze świąt ku czic bóstw pogody, natury. Często wystawiają sztukę ludową.

Jednym z najbardziej znanych jarmarków w kulturze polskiej jest jarmark świętojański, obchodzony od XVI i XVII wieku. Związany jest z postacią Jana Chrzciciela i ma charakter imprezy handlowo-kulturalnej.

Zadbaj o swój dywan

Firma Overclean to jeden z najbardziej doświadczonych wykonawców prac sprzątających, mających w swojej ofercie pranie dywanów. Poznań jest miastem, na terenie którego znajdziesz wiele ekip sprzątających, jednak profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie, stanowią czynniki, które zapewniają przewagę firmie Overclean. Doceniają to jej klienci i zleceniodawcy, którzy chętnie po raz kolejny powierzają firmie prace porządkowe. W zakresie pielęgnacji dywanów, firma może poszczycić się wieloma certyfikatami i umiejętnościami, które pozwalają jej wykonywać najlepsze w mieście czyszczenie dywanów.


OVER GROUP
ul. Gałczyńskiego 52
60-194 Poznań
tel. 503-648-094