vedia.pl

Jarmarki

Jarmarki to tradycyjne, folkowe festiwale organizowane przez lokalne społeczności na całym świecie. To kultura często kolorowa, ale i groteskowa odająca nastroje panujące na wsiach. Tworzą one zupełnie inną jakość niż festyny miejskie. Historycznie wywodzą się ze świąt ku czic bóstw pogody, natury. Często wystawiają sztukę ludową.

Jednym z najbardziej znanych jarmarków w kulturze polskiej jest jarmark świętojański, obchodzony od XVI i XVII wieku. Związany jest z postacią Jana Chrzciciela i ma charakter imprezy handlowo-kulturalnej.

Zegarek Adriatica

Słyniesz z ekstrawaganckiego stylu ubierania się? Lubisz odważne stylizacje? A może zawsze stawiasz na klasyczne kroje? W J’ADEMI znajdziesz biżuterię, która wpisze się w twoje preferencje. Planujesz zakupić zegarek Adriatica? A może w twoim guście są czasomierze od Pierre Ricaud? W bogatym asortymencie firmy J’ADEMI każdy może wybrać dodatki, które wpiszą się w jego gusty, potrzeby i preferencje. Oprócz zegarków Sklep, prowadzący sprzedaż online, proponuje stylową i gustowną biżuterię, zarówno srebrną, jak i złotą. W sprzedaży znalazły się bransoletki, naszyjniki, kolczyki oraz przeróżne komplety. Wszystkie błyskotki produkowane są przez wybitnych rzemieślników, którzy zawsze starannie dobierają kruszce oraz kamienie.

Sklep z Biżuterią

  • Sklep z biżuterią Jademi

J'ADEMI
Narutowicza 7
64-100 Leszno
tel. 730 007 168